Kurumsal

Hakkımızda


2010 yılında etiket sektörüne merhaba diyen İsar Etiket teknolojik makine parkuru ve deneyimli uzman kadrosu ile sektörde müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak kısa zamanda çok fazla yol kat etmiştir

Tüm aşamalarda rasyonelcilik doğrultusunda hareket eden firmamız ; doğru zamanda ve yerde ,en akılcı adımı atarak müşterilerimizle omuz omuza sektörde faaliyet göstermektedir .Uzman kadromuz tarafından ; sipariş alınmasından ,ürünün teslimatına kadar geçen süreçlerde tüm çalışmalar titizlikle takip edilmektedir .

Türkiye Etiket sektörüne dinamizm katan ve ilklere imza atan İsar Etiket ; yeni yatırımlara da öncülük ederek sektörde liderlik yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir . Başarı yolculuğunda en temel unsur ekibine inanmış bir takım olmaktır .Biz bir takımız.Çalışanından ,Müşterisine tüm aşamalarda sağlam bir ekibiz .Hikayesi olmayan markanın başarı yolculuğu da yoktur .Biz sektöre yeni bir soluk katarak ,geçmiş matbaacılık deneyimlerimizle yeni başarı hikayeleri yazıyoruz.

2013 yılında makine parkurunu genişleten İsar Etiket ,yeni yatırımları ile sektöre hız kazandırmıştır .Etiket alanında lider firmalar arasına giren İsar,her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir .Şirket politikamız müşterilerimizin sadece çözüm ortağı olmak değildir .A ‘dan Z’ye tüm aşamalarda müşterilerimizi etiket konusunda doğru yönlendirerek farklılaşmanın avantajını sunmaktır .İsar Etiket’teyseniz farklılaşacaksınız .
KALİTE POLİTİKAMIZ


İsar Etiket Ltd. Şti, Etiket İmalatı ve Satışı Alanındaki Faaliyetlerini Gerçekleştirirken Kuruluşun Amaç ve Bağlamına Uygun ve Stratejik Yönünü Destekleyecek Şekilde Kalite Politikasını Yandaki Şekilde Belirlemiştir;

¬ Baskı Kalitesi, Uygun Fiyat ve Termin Sürelerine Uyum’da Sürekli Olarak Sağlanan Kalite İmajı Ve İş Organizasyonu İle En Üst Düzeyde Müşteri Memnuniyetini Sağlamak,

¬ Teknolojik ve Sektörel Gelişmeleri Yakından Takip Ederek, İmalat Süreçlerimizde Kullanılan Makine Teknolojisini Sürekli Olarak İyileştirmek,

¬ Sektöründe Müşterileri İçin Sürekli Olarak Tercih Edilen, Güvenilir Bir Firma Olmak,

¬ ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Kapsamındaki Uygulanabilir Olarak Belirlenen Şartları Yerine Getirme ve Sistemini Sürekli Olarak İyileştirmektir.


Vizyonumuz


Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, en iyiyi hedefleyen bir firma olarak, sürekli gelişim anlayışı içinde yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek, sektörümüzdeki teknik ve teknolojik her türlü gereksinimi sağlayarak kurumsal kimliğimizi ortaya koyabilmektir.

Misyonumuz


Üretim ve hizmet sektörleri için; kaliteyi amaç edinmiş etiket baskı hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyeti ile beslenip büyüyen, kendini sürekli geliştiren, son teknoloji makineleri kullanarak, etiket alanında daima tercih edilen kuruluş olmaktır.

Kalite Politikamız


Baskı kalitesi, uygun fiyat ve termin sürelerine uyum'da sürekli olarak sağlanan kalite imajı ve iş organizasyonu ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, imalat süreçlerimizde kullanılan makine teknolojisini geliştirmek, alanında müşterileri için tercih edilen, güvenilir bir firma olmak, hedeflere ulaşmak için kalite yönetim sistemimizin kurallarına uymak ve her zaman iyileştirmektir.

Dünyanın Tüm Renkleriyle Sizler İçin Üretiyoruz.