“Etikette Kalite”

İsar Etiket olarak sektöre farklı bir soluk getirerek; Türkiye’ye ofset rulo baskı makinesini getiren ilk firmayız. Gelişimimizi sürekli büyüterek yıllar içinde 2. ve 3. ofset makinelerimiz dışında bünyemizde Bobst Flekso makinemiz ile sınırsız ve her tirajda baskı hizmeti sağlıyor, baskılı, baskısız, kendinden yapışkanlı rulo etiket ve ribon çeşitleri temini, 3500 m2 kapalı alanımız, uzman personelimiz, hayal gücü yüksek tasarım ekibimizle, sürekli yenilenen makine parkurumuzla sizlere yıllardır kaliteli etiket hizmeti vermekteyiz.

İsar Etiket

İsar Etiket geniş ürün grubuyla sizlere yıllardır profesyonel hizmet vermektedir. Baskılı, baskısız, kendinden yapışkanlı rulo etiket ve ribon çeşitleriyle toplam 4 ana grupta olmak üzere; gıdadan, ilaç sanayine, temizlik ürünlerinden, hologramlı güvenlik etiketlerine ve ribon çeşitleriyle geniş bir yelpazeyle çalışmaktadır.

Sipariş aşamasından teslimata kadar kalite odaklı süreç yönetimimizle; satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışmızda müşterilerimize her zaman profesyonel hizmeti bünyemizde adet sınırı olmaksızın her türlü tirajda baskı ile verebilmekteyiz.

Gelişimimizi sürekli büyüterek yıllar içinde 2. ve 3. ofset makinelerimiz dışında bünyemizde Bobst Flekso makinemiz ile sınırsız ve her tirajda baskı yapabilmekteyiz. Kendinden yapışkanlı, baskılı, baskısız, rulo, tabaka etiket baskısı ve ribon satışı da yapmaktayız.

3500 m2 kapalı alanımız, uzman personelimiz, hayal gücü yüksek tasarım ekibimizle, sürekli yenilenen makine parkurumuzla sizlere yıllardır kaliteli etiket hizmeti vermekteyiz.

Rulo baskıda 1.000 ve 10.000.000 adette üretim yapabilen entegre tesis.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen teknolojik altyapısı ve yetkin çalışanları, kalitesi yüksek ürünleri müşterilerimize sunarak, sürekli yenilenen ve gelişen bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın ve ekipmanlarımızın işleyişimize etkili katılımıyla profesyonellik bilincini en üst düzeye taşıyarak müşterilerimizin ürün kalitesini bir adım daha ileriye taşıyabilmek.

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik

Değer yaratan, yenilikçi yaklaşımlarımızla, Endüstriyel ormanlarda üretilen FSC belgeli kağıt kullanımımızı da ekleyerek her geçen gün daha iyiyi hedefleyerek üretimimizi sürdürülebilir kılmaktayız.

Güvenilirlik

Ürün etiketinde global normlarda kalite anlayışımızla gerek müşterilerimiz, gerek tedarikçilerimiz, gerek ekibimiz ile karşılıklı güven ilkesine bağlı kalarak, açıklık ve şeffaflığa dayanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sorumluluk

Müşterilerimizin taleplerini sorumlu bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanında kullandığımız ürünler ile çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde üretim gerçekleştirmekteyiz.

 İş Birliği

İş ortaklarımız ve çalışanlarımızla adil ve dürüst bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her zaman açık fikirli ve gelişime açık fikirleri desteklemekteyiz.

Belgelerimiz

Etikette kaliteye ve güvenceye hazırsanız,
hemen tanışalım!

Bize Ulaşın!