“Müşteri Odaklı Çalışma”

Tecrübeli, dinamik, uzman kadromuz ile, uygun fiyatlarda, hızlı termin süreleriyle, işin başından sonuna kalite takip sistemimizle, adet sınırı olmaksızın her türlü tirajda baskıyla sizlere hizmet etmekteyiz. Kendinden yapışkanlı, baskılı, baskısız, rulo, tabaka etiket baskısı ve ribon satışı da yapmaktayız. Çözüm ortağıyız. Etiket üzerine yapılabilecek tüm işlemleri yapmaktayız.

Baskı Öncesi

Müşteri Temsilciliği
Kullanılacak olan sektöre ve uygulanacak ambalaj çeşidine göre değişecek olan baskı çözümleri için, alanında tecrübeli satış ekibimiz tarafından ihtiyacınız olan tüm bilgiler size aktarılır.

Grafik Tasarım
Profesyonel grafik ve tasarım ekibimiz, ihtiyacınız olan ambalaja ulaşabilmeniz için sizinle birlikte çalışmaktadır. Grafik tasarım departmanımız bilgi ve becerilerini yaratıcılıkla birleştirerek müşterilerimize profesyonel tasarımlar ve farklı seçimler sunar.

Klişe
Yapılan tasarımlar son kontrolleri yapıldıktan sonra grafik departmanımız tarafından baskıya gönderilmektedir Hazırlanan tasarımlar ‘Bilgisayarlı Kontrol Sistemi’nden geçerek baskı öncesine (Klişe ve kalıp) hazırlanmaktadır. ‘Bilgisayarlı Kontrol Sistemi’ yardımıyla insan hatalarının en aza indirmesi sağlanarak kusursuz bir baskı çalışması yapılmaktadır. Flexo, Ofset, Serigraf, Sıcak ve Soğuk Yaldız baskı makineleri için klişeler pozlanır, yıkanır ve baskıya hazır hale getirilir.

Baskı

İleri teknolojiye sahip makinelerle donatılmış üretim tesisimizde ambalajlarınızı kaliteli baskıyla birleştiriyoruz. Flexo, Ofset, Serigraf, Sıcak ve Soğuk Yaldız baskı tekniklerinin kullanıldığı 7/24 üretim yapabilen tesisimizde, sıcak-soğuk yaldız ve gofre yapabilme özelliğine sahip. 3 tane rulo ofset baskı, 1 adet flekso baskı, 1 adet serigraf baskı ve 4 adet sıcak yaldız baskı makinesi ile hizmet vermekteyiz.

Etiketin uygulanacağı yüzey ve ortam koşulları göz önünde bulundurarak baskı için kullanılacak en uygun malzeme ve baskı tekniği kullanılır.

Baskı Sonrası

Müşteri odaklı çalışmanın en önemli köşe taşlarından biri olarak hızlı servis mantığı şirketimizde oldukça profesyonel çizilmiş zaman ayarlamaları ve müşteri haritalandırması ile yürütülmektedir.

Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri standartlarından taviz vermeden hedeflerimizin belirlenmesi, gözden geçirilmesi ve sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlamak en öncü ilkerimizdendir.

Etikette kaliteye ve güvenceye hazırsanız,
hemen tanışalım!

Bize Ulaşın!